m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Wszystkie osoby regularnie czytające naszego firmowego bloga z pewnością wiedzą, jak wiele istotnych zalet posiadają nowoczesne panele winylowe. Dzięki nim można stworzyć wygodną i bardzo funkcjonalną podłogę, która jednocześnie będzie zachwycać pięknym wyglądem. To rozwiązanie cenione przez miliony użytkowników na całym świecie.

Jednak zanim zdecydujecie się na ich zakup, czeka Was nieznaczny wysiłek, który sprowadza się do wyboru konkretnego modelu spośród dziesiątek różnorodnych propozycji. Nasza marka przygotowała dla klientów cztery kolekcje, a w każdej z nich znajduje się kilkanaście wzorów. Jak nie pogubić się w tym wszystkim i wybrać odpowiedni model? Jest kilka ważnych szczegółów, na które powinniście zwrócić uwagę.

unnamed (1)

JAK DOBRAĆ PANELE PODŁOGOWE?

Panele winylowe, dzięki charakterystycznej budowie oraz niezwykłym właściwościom mogą być zamontowane w dowolnym pomieszczeniu, nawet w kuchni i łazience. W związku z tym wszystkie osoby planujące zainwestować w winylowe panele powinny w pierwszej kolejności określić, w jakim pomieszczeniu zamierzają je położyć i jaki chcą nadać temu wnętrzu charakter.

W klasycznych wnętrzach znakomicie sprawdzają się naturalne odcienie drewna, natomiast w nowoczesnych pomieszczeniach o dużej powierzchni można wykorzystać ciemne panele, które wyglądem przypominają fakturę kamienia lub płytek ceramicznych.

W przypadku małych pomieszczeń, najlepszym wyborem będą panele o jasnej fakturze, ponieważ odbijające się od powierzchni światło pozwoli optycznie powiększyć wnętrze. Pamiętajcie również, że barwa paneli powinna kontrastować z kolorem mebli. Jeśli ciemna podłoga – to jasne meble, jasna podłoga – ciemne meble.

unnamed

WZORNIKI EXPONA

W teorii to wszystko wydaje się bardzo proste, jednak praktyka często okrutnie weryfikuje rzeczywistość. Dziesiątki podobnych do siebie odcieni i faktur sprawiają, że proces wyboru odpowiednich paneli jest w dalszym ciągu dla przeciętnego klienta bardzo skomplikowany. Jak zatem wybrać idealny model?

Pomagają w tym profesjonalne wzorniki, które najczęściej zawierają dużą liczbę próbek dekorów o określonym wymiarze. Taki wzornik można nabyć w punkcie dystrybucji i wykorzystać go do sprawdzenia, w jaki sposób poszczególne dekory komponują z aranżacją wnętrza. Gwarantujemy, że dzięki niemu z łatwością wybierzecie odpowiedni kolor i fason paneli.

PODSUMOWANIE

Wybierając panele winylowe warto również wykorzystać profesjonalną wiedzę ekspertów, jakimi są niewątpliwie osoby pracujące w punktach sprzedaży. Nasza marka posiada sieć dystrybucji obejmującą większość województw, dlatego wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów firmowych.

To miejsca, w których będziecie mogli dokładnie poznać proponowane przez nas rozwiązania oraz skorzystać z fachowego doradztwa w zakresie doboru i montażu paneli winylowych.

Koniecznie kliknijcie w ten link i sprawdźcie, czy Waszym mieście znajduje się firmowy salon marki Expona.