m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

NIESAMOWITA IMITACJA
NATURALNEGO DREWNA CZYLI EXPONA COMMERCIAL WOOD

Kolekcja Expona Commercial Wood to płytki winylowe, które stanowią wspaniałą imitację drewna naturalnego. Zastosowane w nich barwy sprawiają, że ułożone panele LVT tworzą podłogę nadzwyczaj olśniewającą, ale i wytrzymałą. W kolekcji są dostępne barwy w różnych odcieniach brązu i szarości. Dodatkowo, poprzez specjalistyczny system koloryzowania, mogą również sprawiać wrażenie wieloletniej eksploatacji oraz lakierowania.

Podłogi stworzone przez zastosowanie proponowanych paneli LVT nadają wnętrzu nowego wymiaru. Imitacja drewna naturalnego, którą tworzą płytki winylowe, w połączeniu z ciekawym rozwiązaniem aranżacji ścian, mogą stworzyć pomieszczenie w oryginalnym i intrygującym loftowym stylu. Takie awangardowe rozwiązanie można zastosować w mieszkaniu, ale także w miejscu użyteczności publicznej.

Produkty z kolekcji Expona Commercial można projektować za pomocą konfiguratora on-line.

NAJNOWSZE WPISY

Odkryj naszego bloga i zapoznaj się z ostatnimi artykułami, aby być na bieżąco.
  • Aranżacja wnętrza to kluczowy czynnik wpływający na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Jej celem jest nie tylko zapewnienie odpowiednich walorów estetycznych, ale również pełnej funkcjonalności.

  • Czy słyszeliście już o panelach LVT? To jeden z najnowszych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz, który na przełomie ostatnich lat cieszy się dynamicznym wzrostem zainteresowania. Skrót LVT oznacza Luxury Vinyl Tiles, czyli luksusowe płytki winylowe.

  • Jako konsumenci rzadko zastanawiamy się, jak istotne są podłogi do sklepów, a to one w ogromnej mierze dbają o komfort i dobry wizerunek miejsca. Ale od początku: wchodzimy do sklepu, dużego

skontaktuj się z nami!

Polflor Sp. z o.o., ul. Smolna 13A/U3, 61-008 Poznań

Tel. +48 61 820 31 55

Fax: +48 61 820 31 35