m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

O KOLEKCJACH

NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIE DOSTĘPNE NA RYNKU

Płytki winylowe na podłogę z kolekcji Expona Commercial Wood z fotograficzną dokładnością odwzorowują drewno. Znajdziemy tu więc dąb, jesion, orzechowiec, sosnę, świerk czy wiąz. Recycled Wood to jeden z wiodących trendów, który doskonale imituje industrialne wnętrza jak choćby fabryczną posadzkę. Tego typu panele LVT zawarliśmy w ramach kolekcji Commercial Wood dla klientów, którzy pragną wyeksponować nietuzinkowy charakter wnętrza. To także trafiona propozycja do mieszkań.

PRODUKTY, KTÓRE ZADOWOLĄ NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Expona Design Wood to podłogowe panele winylowe, które sprawdzą się przede wszystkim w branży retail, ale też w holach, recepcjach, korytarzach i przestrzeni biurowej. Są to subtelne wzory drewnianych podłóg nadające wnętrzu ciepłego charakteru. Paleta kolorów i najwyższej klasy imitacje faktur pozwolą otrzymać zróżnicowany efekt. Podłoga LVT odwzorowująca drewno nada wnętrzu stylowego charakteru, nie odbierając mu ciepłego wizerunku. Trwałość paneli winylowych będzie zaś nieporównywalnie większa do naturalnych materiałów.

EXPONA. WYRÓŻNENIE SPOŚRÓD POWSZECHNYCH ROZWIĄZAŃ

Wyjątkowa kolekcja Expona Commercial Stone & Abstract przeznaczona jest do takich miejsc jak sklepy, siłownie czy restauracje. Kolekcja została wyróżniona i otrzymała tytuł finalisty w konkursie DOBRY WZÓR 2015. Płytki winylowe podłogowe, które tu znajdziemy, to ogromny wybór wzorów nawiązujących do takich materiałów jak kamień czy beton. W kolekcji znajdują się zarówno stonowane wzory, jak i te śmiałe, abstrakcyjne i zapadające w pamięć. Panele winylowe Commercial Stone & Abstract to najlepszy wybór dla przestrzeni o dużym natężeniu ruchu.

PANELE LVT EXPONA WYEKSPONUJĄ WSZYSTKIE ZALETY PRZESTRZENI

Czwarta z naszych kolekcji Expona Design Stone & Effect zawiera panele LVT idealne do sal imprezowych, wystawowych czy restauracji. Będą odpowiednie dla wszystkich miejsc dużym natężeniu ruchu, a więc szpitali, szkół, hoteli, terminali lotniczych, centrum handlowych czy biur. Kolekcja obejmuje proste i rustykalne wzory, ale też wzory łupkowe o bardziej wyrazistym charakterze. Kamienne i betonowe inspiracje z pewnością przełożą się na nowoczesny wizerunek pomieszczenia, a podłogi winylowe będą służyć przez długie lata.

WŁAŚCIWOŚCI I ZASTOSOWANIA

Dowiedz się więcej na temat właściwości oraz zastosowań płytek i paneli LVT Expona.

CZY PANELE LVT SPRAWDZĄ SIĘ W MIEJSCACH CZĘSTO UCZĘSZCZANYCH?

OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ A PANELE LVT

Industrialny wygląd pomieszczenia to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oryginalny wystrój wnętrza. Powstaje więc pytanie, gdzie taki styl można zastosować? Odpowiedź brzmi – niemal wszędzie.

Każde miejsce użyteczności publicznej może zostać wyposażone w podłogę z płytek LVT imitujących drewno naturalne, gdyż są odporne na negatywne skutki częstej eksploatacji. Są bezkonkurencyjne w biurze, restauracji, salach konferencyjnych i bankietowych. Oprócz swojej wysokiej odporności na ścieranie panele LVT z kolekcji Expona Commercial Wood wyróżniają się właściwościami antypoślizgowymi. Zatem wszędzie tam, gdzie musi zostać wyeliminowanie ryzyko poślizgu podłoga z płytek winylowych to najlepsze rozwiązanie. Fenomenalnie więc sprawdzają się w szpitalach i szkołach.

JAKA JEST TRWAŁOŚĆ PANELI LVT?

PANELE WINYLOWE - MATERIAŁ NA LATA

Panel winylowy to wyjątkowo wdzięczny materiał. Choć jest nowością na rynku, szybko zyskuje popularność dzięki swym niekwestionowanym walorom eksploatacyjnym

Decydującą kwestią jest połączenie najwyżej jakości wykonania i wiarygodnej imitacji materiału z nieprzeciętną trwałością. Nawet przy ekstremalnym natężeniu ruchu (np. w terminalach lotniczych) bądź narażeniu podłogi na zniszczenia (jak choćby w siłowniach) materiał zachowuje swój wygląd przez wiele lat. Bardzo ciężko jest go uszkodzić, jeśli jednak do tego dojdzie, bez problemu można wymienić niewielki fragment bez konieczności demontażu całej podłogi.

CZY PANELE LVT MOGĄ BYĆ MONTOWANE NA ZEWNĄTRZ?

PANELE LVT A EKSPLOATACJA

Panele LVT nie blakną pod wpływem promieni słonecznych, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane także na zewnątrz.

Są wodoodporne, a także łatwe w utrzymaniu czystości. I jedna z najważniejszych zalet: płytki winylowe są antypoślizgowe, dlatego komfort ich używania jest bardzo wysoki. Nie są to wszystkie zalety paneli LVT – więcej informacji zamieściliśmy w specyfikacji poszczególnych kolekcji. Liczymy, iż szeroki wybór płytek ułatwi Państwu decyzję. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu.

DO JAKICH POMIESZCZEŃ NADAJĄ SIĘ PŁYTKI LVT?

ZASTOSOWANIE PŁYTEK LVT

Płytki winylowe będą właściwym rozwiązaniem do pomieszczeń takich jak hole, korytarze, recepcje, kuchnie, a także łazienki.

Prócz aranżacji przestrzeni publicznej i biurowej, płytki winylowe będą odpowiednim rozwiązaniem w przypadku prywatnych domów czy mieszkań. Wysoka jakość i trwałość rozwiązania z pewnością pozytywnie zaskoczy, a szeroki wachlarz wzorów sprawi, iż każdy znajdzie tu ten odpowiedni dla siebie. Atutem przemawiającym za wyborem płytek LVT są ponadto elastyczne możliwości montażowe uwzględniające choćby typ dotychczasowego podłoża.