m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

CENY PRODUKTÓW EXPONA

Jedną z najbardziej praktycznych, a zarazem pięknych podłóg są panele winylowe. Cena tego typu podłogi z pewnością nie jest wysoka biorąc pod uwagę liczne korzyści. Wszelkich szczegółowych informacji odnośnie ceny produktów, udzielamy telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Decydując się na panel winylowy, cena ma często znaczenie priorytetowe, ponieważ ten rodzaj podłogi jest znakomitą inwestycją na lata. Choć istnieją tańsze rozwiązania, to właśnie płytki lvt zapewniają komfortową i niskobudżetową eksploatację na długie lata. Wybierając zatem podłogi winylowe, cena dotyczy właściwie jedynie początkowych nakładów. Zakup produktu i montaż to jedyne koszty na długi czas. Trwałość i odporność płytek lvt jest na tyle duża, iż remont nie jest zwykle potrzebny przez wiele lat.

PODŁOGA WINYLOWA: CENA PRODUKTÓW EXPONA

Płytki lvt to prosty sposób na uzyskanie nowoczesnego efektu. W zależności od potrzeb, możemy stworzyć wnętrze o eleganckim, ponadczasowym lub wyjątkowym charakterze. Surowy loft czy styl rustykalny? Duże możliwości aranżacyjne to atut, jakimi odznaczają się panele podłogowe winylowe. Cena jest proporcjonalna do zalet materiału i bardzo korzystna z punktu widzenia eksploatacji. Tańsze, równie efektywne i zdecydowanie bardziej komfortowe w utrzymaniu płytki winylowe to doskonała alternatywa dla kamienia czy podłóg drewnianych.

WYBIERZ PANELE PODŁOGOWE WINYLOWE - CENA TAKŻE ZASKOCZY CIĘ POZYTYWNIE

Panele lvt mogą być montowane na dotychczasowych podłogach. Szybki montaż zapewnia zaś możliwość użytkowania podłogi właściwie od razu. Nie jest to koniec plusów, jakimi wyróżnia się podłoga winylowa. Cena produktu jest niska, jeśli weźmiemy też pod uwagę łatwość konserwacji, czyszczenia, a także fakt, iż płytki lvt są antystatyczne. W praktyce oznacza to, że nie przyciągają kurzu. Podłogi winylowe są ciepłe, ale mogą być też stosowane przy ogrzewaniu podłogowym.

PANELE WINYLOWE DLA WYMAGAJĄCYCH OSÓB

Istnieje kilka możliwości montażowych paneli lvt, a renowacja może polegać na przeszlifowaniu, a następnie położeniu warstwy poliuretanowej lub polimerowo – akrylowej. Podłogi Expona produkowane są przez firmę Polyflor Ltd i posiadają wiele certyfikatów. Można je stosować również w budownictwie energooszczędnym, a także ekologicznym. Nasze panele znajdą Państwo w wielu salonach na terenie Polski – zapraszamy.

ZAPYTAJ O CENY

Dowiedz się więcej na temat cen produktów. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

Dane kontaktowe

Polflor Sp. z o.o., ul. Smolna 13A/U3, 61-008 Poznań

Tel. +48 61 820 31 55

Fax: +48 61 820 31 35

Adres e-mail: doradca@polflor.pl