m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

WYRÓŻNIENIE POŚRÓD
POWSZECHNYCH ROZWIĄZAŃ - PŁYTKI LVT Z WINYLU EXPONA BEVEL LINE

Zamieszczone w galerii zdjęcia przedstawiają propozycje na wykończenie podłogi płytkami LVT z winylu, które mogą nadać wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Drewnopodobne panele oraz kamienne imitacje nadają się zarówno do pomieszczeń zaaranżowanych w nowoczesnym, jak i tradycyjnym wydaniu.

Oferowane przez nas płytki winylowe to wręcz idealna imitacja drewna lub kamienia naturalnego. Kolory oraz faktura, jakie posiadają do złudzenia przypominają pierwowzór, a nieregularne ich ułożenie sprawia, że ornament nie powiela się. Chcąc poprawnie zainstalować panele LVT, układanie najlepiej zacząć od środka pomieszczenia. Będzie to skutkowało uzyskaniem geometrycznego i symetrycznego wzoru.

Podłoga stworzona na podstawie propozycji z kolekcji Expona Bevel Line wyróżni się wśród powszechnie stosowanych rozwiązań na skomponowanie posadzki.

NAJNOWSZE WPISY

Odkryj naszego bloga i zapoznaj się z ostatnimi artykułami, aby być na bieżąco.
  • Aranżacja wnętrza to kluczowy czynnik wpływający na komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Jej celem jest nie tylko zapewnienie odpowiednich walorów estetycznych, ale również pełnej funkcjonalności.

  • Czy słyszeliście już o panelach LVT? To jeden z najnowszych trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz, który na przełomie ostatnich lat cieszy się dynamicznym wzrostem zainteresowania. Skrót LVT oznacza Luxury Vinyl Tiles, czyli luksusowe płytki winylowe.

  • Jako konsumenci rzadko zastanawiamy się, jak istotne są podłogi do sklepów, a to one w ogromnej mierze dbają o komfort i dobry wizerunek miejsca. Ale od początku: wchodzimy do sklepu, dużego

skontaktuj się z nami!

Polflor Sp. z o.o., ul. Smolna 13A/U3, 61-008 Poznań

Tel. +48 61 820 31 55

Fax: +48 61 820 31 35