m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Każda osoba, która uważnie śledzi trendy aranżacyjne doskonale wie, że pewne motywy po wielu latach nieobecności wracają do łask, stają się niezwykle modne i pożądane przez konsumentów. Doskonałym przykładem jest surowy minimalizm, który od kilku sezonów przeżywa prawdziwy renesans. Obecnie prawdziwym hitem w architekturze i wystroju wnętrz jest kamień, często utożsamiany z minimalistycznym stylem aranżacji.

KAMIEŃ? NATURALNIE!

Kamień w odpowiedni sposób wyeksponowany we wnętrzu prezentuje się bardzo ekskluzywnie pomimo swojej surowej formy. Jest materiałem, dzięki któremu można stworzyć wyrazisty i niezwykle interesujący kontrast, który z pewnością będzie miał istotny wpływ na komfort przebywania w danym pomieszczeniu.

Jak wykorzystać piękno surowego kamienia w domu? Istnieje wiele ciekawych rozwiązań, jednak w dzisiejszym artykule skupimy się na niezwykłej propozycji, dzięki której zmienicie podłogi w domu w inspirujące posadzki, które będą zachwycać ekskluzywnym wyglądem nawiązującym do piękna naturalnego piaskowca, marmuru, trawertynu lub granitu.

PANELE WINYLOWE – PIĘKNO I FUNKCJONALNOŚĆ

Podłogi winylowe są nowoczesnym rozwiązaniem dedykowanym dla zwolenników funkcjonalnych, wygodnych i atrakcyjnych podłóg. Dzięki charakterystycznej budowie, takie panele są bardzo wytrzymałe i odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych.

W ich wnętrzu znajduje się tak zwany film, czyli warstwa fotograficzna, dzięki której panele mogą prezentować dowolny wzór lub motyw. Dzięki dużej ilości dostępnych fasonów można bez problemu dopasować odpowiedni rodzaj do danego wnętrza.

W przypadku paneli winylowych możliwości aranżacyjne są niemal nieograniczone, dlatego możemy zagwarantować, że zwolennicy kamienia w architekturze z pewnością znajdą fason idealnie dopasowany do własnych potrzeb oraz oczekiwań.

EXPONA DESIGN STONE & EFFECT – ESTETYKA UKRYTA W SUROWOŚCI

Nie wiecie, gdzie znaleźć wysokiej jakości panele winylowe występujące w wielu różnych wariantach, wzorach i kolorach? Koniecznie poznajcie nasze kolekcje! Jesteśmy jedną z niewielu firm działających na polskim rynku, które mogą zagwarantować zróżnicowany asortyment oraz dużą ilość tematycznych linii.

Zwolennicy motywów nawiązujących do surowego piękna naturalnych kamieni z pewnością dostrzegą unikatowe walory kolekcji Expona Design Stone & Effect.

To seria stworzona z myślą o wszystkich pasjonatach industrialnego stylu, którzy szukają eleganckich posadzek. W kolekcji znaleźć można proste i rustykalne wzory kamienne obok zróżnicowanych, silnie oddziałujących wzorów łupkowych. W tej linii dominują odcienie grafitu oraz chłodnego beżu. To minimalizm w najczystszej formie!

Fot. Expona. Materiał: EXPONA DESIGN STONE & EFFECT

Fot. Expona.
Materiał: EXPONA DESIGN STONE & EFFECT

Każdy z Was może doświadczyć piękna oraz funkcjonalności paneli winylowych marki Expona. Wszystkie zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej strony firmowej lub odwiedzenia jednego z salonów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju.

Zagwarantujemy profesjonalną obsługę i pomożemy wybrać fason dopasowany do Waszego gustu oraz preferowanego stylu.