m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Jako konsumenci rzadko zastanawiamy się, jak istotne są podłogi do sklepów, a to one w ogromnej mierze dbają o komfort i dobry wizerunek miejsca. Ale od początku: wchodzimy do sklepu, dużego hipermarketu. Co widzimy? Oczywiście pierwszą rzeczą, którą zauważamy niemal natychmiast, są wszystkie krzyczące do nas od samego wejścia promocje. Wielkie, kolorowe napisy, stos wykrzykników, migoczące żarówki, ekran ze spotem reklamowym, wiszące plakaty i bannery… Zupełna norma w dzisiejszych czasach.

Odbywając wędrówkę wśród regałów, półek i korytarzy, wiele produktów i miejsc zwraca naszą uwagę. Widzimy nie tylko promocje, ale i leżące na podłodze papierki, rozsypany cukier, otwarty krem, rozlany tester perfum. Czy czujemy się w takim miejscu komfortowo? Niekoniecznie. W jakich przestrzeniach sklepowych czujemy się zatem dobrze? Przede wszystkim w… ładnych. Podłoga do sklepu to jeden z tych elementów, które w aranżacji wybijają się na pierwszy plan i determinują estetykę wnętrza. a.

a

PODŁOGI DO SKLEPÓW A ARANŻOWANIE PRZESTRZENI ZAKUPOWEJ

Ładna przestrzeń sklepowa – co to znaczy? Piękno dla każdego jest przecież pojęciem względnym. Wieloletnie doświadczenie, które udało nam się zebrać pokazuje, że ładny sklep, do którego chętnie przychodzą klienci to przede wszystkim miejsce czyste, zadbane i nowoczesne. Podłogi do sklepów to nieskończone możliwości aranżacyjne, które odmienią zarówno oblicze hipermarketu, jak i mniejszego sklepiku.

Tłum i wielość alejek pełnych rozmaitych produktów często nas przytłacza. Do hipermarketów przychodzimy zwykle tylko dlatego, że musimy. Potrzebujemy produktów codziennego użytku, by móc przygotować obiad, zrobić pranie czy posprzątać dom. Istnieją jednak sklepy, które lubimy odwiedzać. Najczęściej są to miejsca o ciekawym, zadbanym wnętrzu, ciekawym designie, z powiewem dobrego stylu i oryginalności. Sprowadza nas do nich poczucie wyjątkowości i luksusu, którego doświadczamy obcując z nimi. Podłoga do sklepu zdecydowanie rzuca się wówczas w oczy.

Są jednak sklepy, do których chodzimy nie tylko dlatego, że musimy, ale i lubimy. Najczęściej są to miejsca o ciekawym, zadbanym wnętrzu, ciekawym designie, z powiewem dobrego stylu i oryginalności. Sprowadza nas do nich poczucie wyjątkowości i luksusu, którego doświadczamy obcując z nimi.

a

PODŁOGA DO SKLEPU : LICZY SIĘ PIERWSZE WRAŻENIE

Podłoga do sklepu jest jednym z najistotniejszych elementów wystroju wnętrz przy projektowaniu inspirujących przestrzeni dla branży detalicznej. Od butików po znane marki, każdy właściciel dąży do stworzenia posadzki, która jest atrakcyjna wizualnie i przyciąga Klientów, stanowiąc jednocześnie inwestycję gwarantującą wieloletnie użytkowanie.

Projektowanie wnętrz sklepowych jest dużym wyzwaniem. Sklep jest swego rodzaju DNA marki. Wnętrze sklepu powinno jak najlepiej eksponować produkt, być funkcjonalne i wygodne dla obsługi i Klientów. Oczywiście powinno być ładne, przyjemne, miłe, zaskakujące i niebanalne. Cel jest jeden – klient ma wejść do środka, z przyjemnością zrobić zakupy i często wracać.

a

ATUTY WINYLOWYCH PODŁÓG DO SKLEPÓW ORAZ GWARANCJA ZADOWOLENIA

Projektanci sklepów i butików mają więc niełatwe zadanie, bo bardzo często właściciel sklepu czy sieci handlowej ma jeszcze swoje wyobrażenie o miejscu czy marce i zależy mu na wykreowaniu specjalnej atmosfery. Wiemy, jak ważne są podłogi do sklepów. Jak i dlaczego warto wesprzeć się w tej kwestii naszą pomocą?

  • architekci korzystający z naszych usług mają możliwość wyboru właściwie każdego wzoru – beton, kamień w najbardziej wyrafinowanych kolorach, drewno naturalne i barwione oraz szereg wzorów designerskich inspirowanych figurami geometrycznymi, fakturą tkanin, metalu czy piasku,
  • inwestorzy stosunkowo niewielkim kosztem otrzymują produkt, jakim jest efektowna podłoga do sklepu spełniająca wszystkie wymagania – od wizualnych po użytkowe. Dodatkowo podłogi z płytek i paneli winylowych mają długą gwarancję (nawet do 15 lat), są łatwe w montażu, odporne na płowienie i mają najwyższą grupę ścieralności,
  • oferowane przez nas panele i płytki winylowe są łatwe w czyszczeniu, odporne na zarysowania, nie odpryskują po uderzeniu ciężkim przedmiotem, są bezpieczne. Mają również wysoki współczynnik antypoślizgowości i nie emitują szkodliwych związków lotnych.

Jeżeli szukasz pomysłu na stworzenie lub odświeżenie wystroju swojego sklepu, pragniesz stworzyć miejsce nietuzinkowe, do którego Klienci będą chętnie i często wracać, a Twoim celem jest najwyższa jakość marki w każdym aspekcie, skontaktuj się z nami. W kwestii, jaką są winylowe podłogi do sklepów, nie mamy sobie równych.