m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Zastanawiacie się, jaką podłogę wybrać do domu, biura lub firmy? Szukacie rozwiązania, które jest funkcjonalne, wygodne i wytrzymałe? Powinniście rozważyć zakup paneli podłogowych, które w naszej opinii są jedną z najlepszych opcji dostępnych na rynku.

Jesteśmy świadomi, że wiele osób może nie zgadzać się z tą opinią, ponieważ panele podłogowe mają zarówno zwolenników, jak i przeciwników, dlatego w dzisiejszym artykule przedstawimy najistotniejsze zalety tego typu rozwiązania. Mamy nadzieję, że w ten sposób wszystkich sceptyków przekonamy do zmiany poglądów.

ATRAKCYJNA CENA

Drewniany parkiet ma swój wyjątkowy urok, jednak trzeba za niego zapłacić niemałe pieniądze. Panele podłogowe są dużo tańsze od drewna, a jednocześnie mogą doskonale imitować parkiet. Swoim wyglądem mogą zachwycić nawet największych zwolenników podłóg drewnianych. Najtańsze panele można kupić już za 15 złotych za metr kwadratowy.

ŁATWY MONTAŻ

Układanie płytek podłogowych bądź drewnianego parkietu wymaga czasu oraz odpowiednich umiejętności. Jest to bardzo męczące przedsięwzięcie, a samodzielne próby układania posadzki często kończą się niepowodzeniem. Montaż paneli podłogowych jest zupełnie inny. Posiadają one specjalne nacięcia, dzięki którym łączenie poszczególnych elementów jest bardzo szybkie i wygodne.

Dodatkowo dopasowywanie paneli do ścian oraz progów nie jest wielkim problemem. Wystarczy posiadać wyrzynarkę lub piłkę do drewna. Gwarantujemy, że ich montaż nie sprawi Wam problemu, nawet jeżeli nie jesteście doświadczonymi majsterkowiczami.

SETKI RÓŻNORODNYCH WZORÓW

Podłogę wykonaną z paneli możecie doskonale dopasować do Waszych potrzeb oraz stworzyć kompozycję spójną z aranżacją wnętrza, ponieważ panele podłogowe dostępne są w wielu różnorodnych fasonach. Producenci oferują klientom panele matowe, błyszczące, drewniane, odwzorowujące strukturę kamienia, laminowane, grube i cienkie. Z pewnością znajdziecie wzór idealnie odzwierciedlający Wasz gust.

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE

Panele podłogowe są wytrzymałe, estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego doskonale sprawdzają się nie tylko w domu, ale również w wielu innych miejscach, takich jak np. biura, punkty handlowo- usługowe, pomieszczenia gospodarcze, urzędy, a nawet sale do ćwiczeń. Jeżeli wybierzecie panele, których jakość będzie odpowiadać charakterystyce pomieszczenia oraz częstotliwości jego eksploatacji, to gwarantujemy, że przez wiele lat zachowają one atrakcyjny wygląd.

SZUKACIE PRODUKTU NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI? WYBIERZCIE PANELE WINYLOWE!

Sceptycyzm w stosunku do paneli podłogowych wynika najczęściej z faktu, że wiele osób decyduje się na zakup najtańszych paneli, których jakość jest wątpliwa. To panele, które często nie wytrzymują próby czasu, szybko się ścierają i odkształcają, dlatego wszystkim naszym czytelnikom polecamy zakup sprawdzonych i przetestowanych rozwiązań, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów na całym świecie.

Proponujemy panele winylowe, które oprócz wszystkich wymienionych wyżej zalet posiadają dodatkowe atuty, które w istotny sposób wpływają na komfort korzystania z nich. Podłoga wykonana z paneli winylowych jest antystatyczna, antypoślizgowa, odporna na wilgoć, posiada wzmocnioną odporność na ścieranie i doskonale redukuje hałas. To rozwiązanie, które usatysfakcjonuje nawet największych sceptyków. Co więcej, cena paneli podłogowych winylowych idzie w parze z ich jakością gwarantując produkt trwały i w dobrej cenie.