m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Nie jest tajemnicą, że odpowiednio zaplanowana kompozycja przestrzeni biurowej ma istotny wpływ na efektywność pracy bowiem pomieszczenia, w których pracownicy czują się wygodnie i komfortowo pozwalają w sposób maksymalny skupić się na wykonywanych zadaniach.

Zastanawiacie się, jak powinna wyglądać idealna przestrzeń biurowa? Na to pytanie, nie można jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ jest to uzależnione od wielu różnorodnych czynników, takich jak chociażby charakter pracy, a nawet rodzaj branży, w której funkcjonuje dana firma.

INACZEJ NIE ZNACZY GORZEJ!

Ciekawym przykładem są przedsiębiorstwa z branży internetowej takie jak Google, czy Facebook. Ich biura mogą być ogromnym zaskoczeniem dla wielu osób – nie obowiązuje w nich kanon klasycznej elegancji. Na pierwszy rzut oka biura tych firm przypominają bardziej pomieszczenia znajdujące się w przedszkolach. Jest kolorowo, przytulnie i bardzo radośnie. Czy taki klimat może sprzyjać efektywnej pracy? Jak najbardziej tak, ponieważ buduje on niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja kreatywnemu myśleniu. To miejsca, w których jednocześnie pracuje się i odpoczywa.

a

dnb13

Fot. Expona

WAŻNE NIUANSE!

Jeżeli planowaliście kiedyś aranżację przestrzeni biurowej, z pewnością w pierwszej kolejności myśleliście o takich elementach jak biurka, krzesła, szafki, regały czy fotele. Wydawać by się mogło, że to najważniejsze elementy wpływające na wystrój biura, jednak nie do końca jest to prawda. Wiele osób zapomina o niezwykle istotnej kwestii, a mianowicie o podłodze. To ona może Wam pomóc w osiągnięciu doskonałego efektu. Powinniście o tym zawsze pamiętać, ponieważ to charakter biura ma często niebagatelny wpływ na sukces biznesowy firmy.

book1

Fot. Expona

PANELE WINYLOWE – DOSKONAŁA PODŁOGA DLA WASZEGO BIURA

a
Wiecie już, że podłoga jest niezwykle istotnym elementem biura – czas poznać materiał, który nie tylko w naszej opinii, ale również w ocenie wielu innych ekspertów oraz Klientów jest najlepszym wyborem dla biura. To panele winylowe, które coraz częściej można spotkać w biurachobiektach użyteczności publicznejrestauracjach, a nawet klubach fitness. Ich kluczową zaletą jest odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci.
a
a

img_4030-2_lredsmall

Fot. Expona

a
Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, z których korzysta wiele osób bądź do których wchodzi się bezpośrednio z zewnątrz. Co jeszcze wyróżnia panele winylowe? Z pewnością docenicie fakt, że są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości oraz znakomicie tłumią odgłosy. Dźwięk stukających obcasów może być dla wielu pracowników bardzo dekoncentrujący. Jeżeli zdecydujecie się na panele winylowe, problem ten nie będzie występował w Waszym biurze.

a
a

OGROMNE MOŻLIWOŚCI ARANŻACYJNE

a
Jak już wspomnieliśmy w pierwszej części dzisiejszego artykułu, wystrój biura może przybrać różną formę. To istotny powód, który powinien Was przekonać do paneli winylowych. Niezależnie od tego, czy zdecydowaliście się na klasyczną i bardzo stonowaną aranżację, czy może wolicie nieszablonowy styl internetowych korporacji, to wybierając panele winylowe, będziecie mogli je idealnie dopasować do wybranego stylu aranżacji.

Fot. Expona

Fot. Expona

a
Panele Expona to wiele różnorodnych kolekcji i przykładów modnego wzornictwa. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie wzór idealnie dopasowany do własnych potrzeb.