m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Łazienka to charakterystyczne pomieszczenie, które powinno cechować się zarówno atrakcyjnym wyglądem, jak i nienaganną funkcjonalnością. Zastanawiacie się, jak zaaranżować łazienkę, aby spełniała powyższe kryteria? Potrzebne Wam będą odpowiednie artykuły oraz produkty, które zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o potrzebach najbardziej wymagających osób.

Jeżeli projektujecie łazienkę od podstaw lub planujecie kapitalny remont, powinniście zacząć od wykonania podłogi, dlatego w dzisiejszym artykule zaprezentujemy płytki winylowe do łazienki. W naszej opinii to rozwiązanie, dzięki któremu łazienka stanie się miejscem wygodnym, a jednocześnie dopasowanym do Waszego stylu oraz gustu.

LVT Polyflor Ltd.

LVT Polyflor Ltd.

PŁYTKI LVT

Luxury Vinyl Tiles to rozwinięcie powyższego skrótu, które oznacza luksusowe płytki winylowe. To płytki, które w odróżnieniu od klasycznej glazury zbudowane są z kilku warstw i cechują się zupełnie innymi parametrami technicznymi. Obecnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ posiadają wiele niezaprzeczalnych zalet i są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań.

LVT Polyflor Ltd.

LVT Polyflor Ltd.

DLACZEGO PODŁOGI WINYLOWE?

Jeżeli wybierajcie podłogę do łazienki, powinniście kierować się nie tylko względami estetycznymi, ale również funkcjonalnością.

Podłoga winylowa idealnie wkomponowuje się w tę ideę dzięki następującym zaletom:

Nie chłonie wilgoci – materiały, z których wykonuję się płytki winylowe, nie chłoną wody, dlatego cała struktura charakteryzuję się wysoką odpornością na wilgoć. Bez obaw można je stosować w łazience, ponieważ nawet pod wpływem dużej ilości wody materiał się nie odkształca.

Łatwe w utrzymaniu czystości – łazienka jest miejscem, które powinno być zawsze czyste i estetyczne. Dzięki płytkom LVT utrzymanie porządku jest proste i wygodne, ponieważ winylowa powierzchnia jest odporna na zabrudzenia.

LVT Polyflor Ltd.

LVT Polyflor Ltd.

Antypoślizgowe – mokra podłoga jest najczęstszą przyczyną niebezpiecznych wypadków w łazience. Dzięki winylowym płytkom możecie być spokojni o swoje bezpieczeństwo!

Przyjemna w domu – łazienka jest pomieszczeniem, w którym często chodzimy boso, co w przypadku chłodnej glazury może nie być zbyt komfortowym doznaniem. Płytki wykonane z winylu charakteryzują się elastyczną strukturą, która jest ciepła i komfortowa.

Ciekawy design – jeżeli jesteście osobami zwracającymi uwagę na estetyczne aspekty podczas aranżacji wnętrz, to gwarantujemy, że płytki LVT są rozwiązaniem, które Was w pełni usatysfakcjonuje, ponieważ produkty marki Expona to dziesiątki różnorodnych wzorów oraz motywów.

Koszt montażu – cena podłogi winylowej jest porównywalna do cen alternatywnych rozwiązań.

LVT Polyflor Ltd.

LVT Polyflor Ltd.

PODSUMOWANIE

Jeżeli przekonała Was nasza propozycja i chcielibyście zainwestować w podłogę winylową, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, w której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące oferowanych przez nas rozwiązań.