m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Elegancką, przykuwającą wzrok podłogę można uzyskać na wiele rozmaitych sposobów. Jednym z nich jest maksymalne przybliżenie jej do natury. Obecnie człowiek stale dąży do tego, by na każdym kroku odczuwać tę specyficzną bliskość z przyrodą niemal w namacalny sposób. Jednocześnie wcale nie szuka nowych rozwiązań, a wybiera te najprostsze, skłaniając się raczej w stronę tradycji. Z tego powodu jako podstawowy element domowego aranżu wybiera drewno.

PIĘKNO DREWNA NIGDY NIE PRZEMIJA

Drewno wymienia się zwykle jako najpopularniejszy materiał, wykorzystywany do urządzania wnętrz. Tak naprawdę używa się je od wieków, a wciąż jeszcze nie wyszło z mody. Ma ono bowiem specyficzną moc dodawania urządzanemu pomieszczeniu ciepła i przytulności, tak bardzo pożądanych w mieszkaniach oraz domach, będących przecież symbolem bezpiecznej przystani. Sekretem drewna jest przede wszystkim naturalny charakter, który sprawia, że ludzie bardzo dobrze czują się w jego otoczeniu.

W tym artykule podpowiemy, w jaki sposób wizerunek drewnianej mozaiki może ozdobić Wasze podłogi.

PŁYTKI I PANELE, KTÓRE POTRAFIĄ OCZAROWAĆ

Panele oraz płytki LVT są rozwiązaniem, które gwarantuje bardzo wysoką trwałość i odporność na zniszczenia. Wybierając je, bez wątpienia zabezpieczasz swoją podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami, mogącymi się przydarzyć chociażby wtedy, gdy w domu mieszkają również zwierzęta.

Materiały LVT dają bardzo bogate możliwości aranżacyjne. Wśród nich można wyróżnić panele i płytki o różnych kolorach, doskonale wpasowujące się w nowoczesne wnętrza. Wysoki poziom estetyki ich wykonania potrafi natomiast zachwycić nawet najbardziej wymagających aranżerów.

EXPONA DESIGN WOOD – NATURA, KTÓRA JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Chcesz, by w Twoim domu zagościło klimatyczne drewno? Kolekcja płytek oraz paneli Expona Design Wood, dostępna w naszym sklepie, na pewno Ci w tym pomoże. Stworzona za ich pomocą imitacja drewnianych desek nadaje każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, zbliżając jednocześnie do natury.

Każdy, kto nie wyobraża sobie aranżacji bez drewna, niewątpliwie doceni wyjątkowość tej niesamowicie szlachetnej kolekcji.

Panele i płytki, należące do Expona Design Wood odznaczają się dużą różnorodnością – nie brakuje tu ani subtelniejszych propozycji, ani mocniejszych akcentów. Szczególnie polecamy je do przestronnych wnętrz, świetnie sprawdzą się również w biurowcach, dodając im potrzebnego ciepła. Będą doskonale współgrać zarówno z nowoczesnymi, jak i klasycznymi stylizacjami.