m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Piękne, trwałe, inspirujące. Płytki i panele winylowe LVT to produkty wyróżniające się wśród innych wytrzymałością, funkcjonalnością i nieprzemijającym pięknem.

Na naszym blogu już wielokrotnie udowodniliśmy, że doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach biurowych, przestrzeniach komercyjnych czy też w prywatnych mieszkaniach. Poznajcie niektóre z naszych realizacji, z których jesteśmy dumni.

CITY FIT – SIŁOWNIA

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

Mieliśmy przyjemność wykonać podłogi dla siłowni City Fit. Siłownia to miejsce specyficzne, dlatego i podłoga powinna spełniać wiele praktycznych funkcji. Panele winylowe, sprawdziły się w tej roli doskonale.

Dlaczego podłoga w siłowni jest taka ważna? Nieodpowiednia połoga nie tylko ulegnie szybkiemu zniszczeniu, ale może być również zagrożeniem dla osób ćwiczących na siłowni.

Podłogi dostarczone przez naszą firmę są więc odporne na uderzenia punktowe, łatwe w utrzymaniu w czystości, ponadto tłumią drgania, hałas i tarcie. Dzięki temu, podłoga jest w nienagannym stanie, a ćwiczące osoby każdego dnia odczuwają komfort z jej korzystania.

PENSJONAT BIAŁA PRZYSTAŃ

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

Restauracja jest miejscem, do którego przychodzimy z przyjemnością. W przypadku pensjonatów czy też sal weselnych, które jednego wieczoru mogą obsłużyć nawet kilkuset gości szczególnie ważne jest, aby podłoga była niezwykle wytrzymała, ale też aby stanowiła wizytówkę danego miejsca.

Tak też było w przypadku naszej realizacji dla Pensjonatu Biała Przystań. Drewniane podłogi przemysłowe, które zaproponowaliśmy, świetnie spełniają swoją rolę. Są wytrzymałe, łatwe w utrzymaniu i pięknie się prezentują.

SALON VISION EXPRESS

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

Duże przestrzenie handlowe czy też małe butiki każdego dnia zachęcają nas do skorzystania z oferty i zakupów. Cechami charakterystycznymi takich miejsc są nowoczesne aranżacje oraz przeszklone witryny sklepów.

Chętniej przebywamy w miejscach, które nam się podobają, dlatego tak często powracamy do galerii handlowych. Expona już od wielu lat dostarcza podłogi do galerii handlowych, a także znajdujących się na jej terenie sklepów.

Mieliśmy przyjemność dostarczyć niezawodne produkty do salonu Vision Express, które muszą być odporne na ścieranie i tarcie. Dzięki temu, salon Vision Express jest jeszcze bardziej przyjazny dla klientów, jak i nienaganny w utrzymaniu. Taka przestrzeń z pewnością sprzyja zakupom, wpływając na wizerunek salonu oraz samopoczucie jego klientów.

DUNKIN DONUTS

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

Posadzka to jeden z najistotniejszych elementów wystroju wnętrz, jaki bierze się pod uwagę przy projektowaniu inspirujących przestrzeni dla branży detalicznej. Atrakcyjna wizualnie posadzka przyciąga uwagę klientów, jednocześnie stanowi doskonałą inwestycję na lata, która gwarantuje trwałe, wieloletnie użytkowanie.

Projektowanie wnętrz sklepowych, butików, restauracji i kawiarenek to wyzwanie. Expona jednak mogła zaoferować produkt, który spełniał oczekiwania sieci Dunkin Donuts.

BIURO BOOKING.COM

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

Odpowiednio zaplanowana kompozycja przestrzeni biurowej ma duży wpływ na efektywność pracowników. W pomieszczeniach w których pracownicy spełniają cały dzień, powinni czuć się wygodnie i komfortowo, aby maksymalnie skupić się na wykonywanych zadaniach.

Planując przestrzeń biurową, w pierwszej kolejności myśli się zapewne o biurkach, krzesłach, fotelach czy regałach. Nie można jednak zapominać o niezwykle istotnej kwestii, jaką jest podłoga. Podłoga ma wpływ nie tylko na samopoczucie pracowników, ale również buduje dobre wrażenie całej organizacji. Jeżeli firma każdego dnia przyjmuje swoich kontrahentów, podłoga stanowi jeden z aspektów atrakcyjności miejsca, w którym się znajdują i wpływa na prestiż oraz postrzeganie firmy.

BIURO MAZDA MOTOR POLAND

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

LVT Polyflor

Jak już wspomnieliśmy, podłoga jest bardzo istotnym elementem biura. Jako profesjonaliści w branży, polecamy materiał, który nie tylko w naszej opinii, ale również ocenie wielu ekspertów oraz Klientów jest najlepszym wyborem dla przestrzeni biurowych.

Mowa o panelach i płytkach winylowych. Wytrzymałe, eleganckie, funkcjonalne, zyskały już wielu zwolenników. Nie inaczej było w przypadku realizacji dla biura Mazda Motor Poland, gdzie wysokiej jakości produkt Expona, świetnie komponuje się z całą przestrzenią biurową.