m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze – mówi popularny aforyzm, który z pewnością zna każdy z Was. Jest w nim wiele prawdy, ponieważ większość osób ocenia otoczenie przez pryzmat zmysłu wzroku. Nie jest tajemnicą, że ludzie, przedmioty oraz miejsca wyróżniające się atrakcyjnym i harmonijnym wyglądem cieszą się największą popularnością oraz zainteresowaniem.

Powinieneś o tym pamiętać będąc właścicielem punktu handlowego, ponieważ nie każda osoba odwiedzająca sklep, zamienia się w kupującego.

Kluczowym czynnikiem wpływającym na pożądane decyzje zakupowe jest zdobycie uwagi Klienta. Jak to zrobić? Jest wiele skutecznych sposobów, wśród których kluczową rolę odgrywa atrakcyjna aranżacja wnętrza, kreująca wyjątkową atmosferę sprzyjającą zakupom. Wbrew pozorom nie jest to trudne zadanie – wystarczy kilka zabiegów, aby Wasz sklep zamienił się w miejsce wyróżniające się atrakcyjnym wyglądem oraz chętnie odwiedzane przez Klientów.

PODŁOGI PRZEMYSŁOWE DREWNIANE

Jeżeli zamierzacie całkowicie odmienić design swojego sklepu, wszelkie prace oraz zabiegi kosmetyczne powinniście rozpocząć od przeobrażenia podłogi. Jest to kluczowy element wnętrza, który w większości sklepów jest niespójny z pozostałymi elementami wystroju.

Obecnie najmodniejszym rozwiązaniem w branży są podłogi przemysłowe drewniane, ponieważ łączą w sobie nienaganną funkcjonalność wraz z luksusowym charakterem naturalnego surowca.

W dzisiejszych czasach drewno to nie tylko symbol wysokiej jakości, ale i ciepłej atmosfery domowej. W opinii ekspertów od aranżacji wnętrz drewniane podłogi doskonale sprawdzają się sklepach, które zamierzają kreować reprezentatywny charakter. Jednak podłogi tego typu to nie jedyna opcja na stylową posadzkę. Znakomitym zamiennikiem tego rozwiązania są oferowane przez naszą firmę panele LVT. Dzięki nim można niewielkim kosztem stworzyć efektowną podłogę, spełniającą wszystkie wymagania.

NOWOCZESNE REGAŁY

Kolejnym kluczowym elementem visual merchandisingu są atrakcyjne regały sklepowe, które powinny być spójne z omawianymi wcześniej podłogami. Polecamy Wam rozwiązania bazujące na materiałach wysokiej jakości – elementy chromowane, skórę, lite drewno oraz szkło.

Dzięki takim regałom Klienci Waszego sklepu będą utożsamiać sprzedawane przez Was produkty z taki wartościami jak:

  • najwyższa jakość,
  • oryginalny design,
  • ponadczasowe piękno,
  • niezawodność połączona funkcjonalnością.
adisa, fotolia.com, #56785037

adisa, fotolia.com, #56785037

MOTYW PRZEWODNI

Dzięki dwóm powyższym wskazówkom wnętrze Waszego sklepu z pewnością będzie wyróżniać się swoją estetyką.

W naszej opinii wnętrze sklepu powinno mieć również swoją unikatową duszę, która będzie komunikować Klientom filozofię marki. W tej roli doskonale sprawdzają się dodatki oraz detale, które kreują motyw przewodni spójny z marką. Zarządzacie sklepem z luksusową odzieżą męską? Zastanówcie się, w jakich warunkach będzie czuł się swobodnie elegancki mężczyzna, a następnie wykreujcie wnętrze spójne z jego charakterem. Ciekawym przykładem są salony jednego z polskich producentów garniturów, które swoim wyglądem nawiązują do stroju pilota i imitują wnętrze samolotowego kokpitu. Naszym zdaniem to ciekawy pomysł, który z pewnością wzbudza zainteresowanie wśród potencjalnych konsumentów.