m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Jedna z nowych kolekcji Expona – Expona Simplay – to bogactwo drewnianych, betonowych, kamiennych i abstrakcyjnych wzorów utrzymanych w prostym, minimalistycznym stylu. Stąd też nazwa kolekcji – Simplay, ponieważ łączy w sobie wysoką jakość produktu z niezwykle minimalistycznym lecz bardzo modnym stylem. Kolekcja ta dowodzi bowiem, że proste wzory dają najlepszy efekt.

Kolekcja Simplay obejmuje 40 nowych wzorów w postaci paneli winylowych o różnych rozmiarach. Znajdą one zastosowanie w sektorze HORECA, RETAIL, EDUKACJA i BIURA.

Ze względu na swoje przeznaczenie – powierzchnie biurowe, centra handlowe, sale wykładowe, butiki itp. – oferowane wzory z pewnością spełnią swoją funkcję zarówno użytkową, jak i estetyczną, będąc doskonałym wypełnieniem każdego wnętrza.

Powierzchnie biurowe, edukacyjne, jak i retail to przestrzenie, z których każdego dnia korzysta duża liczba osób. Zarówno w przypadku obiektów retail, jak i komercyjnych, podłoga stanowi jeden z ważniejszych elementów całej aranżacji, który decyduje o funkcjonalności i estetyce danego miejsca. Bardzo często ma też wpływ na pierwsze wrażenie, pełniąc niezwykle ważną funkcję reprezentacyjną.

fot. Expona

fot. Expona

SIMPLAY, CZYLI PROSTO, NOWOCZEŚNIE I Z KLASĄ

Cechą charakterystyczną tej kolekcji jest zastosowanie kamiennych, betonowych, drewnianych i abstrakcyjnych wzorów, które są bardzo klasyczne i minimalistyczne. W kolekcji znajdziemy zarówno chłodniejsze, jak i nieco cieplejsze barwy. Dzięki temu, aranżacja dowolnej przestrzeni w stylu Simplay, czyli prostota, minimalizm i nowoczesność, będzie czystą przyjemnością.

Odcienie z kolekcji Simplay z pewnością przypadną do gustu osobom, które cenią sobie prostotę i jakość, stawiają na wzory klasyczne, ponadczasowe i uniwersalne, ale też są miłośnikami chłodnych, surowych odcieni modnego ostatnio betonu i kamienia.

Kolekcja wyróżnia się stylem, klasą, charyzmą i podkreśla zamiłowanie do prostoty.

SIMPLAY W BIURZE

Ciepłe odcienie naturalnego drewna optycznie powiększą dane pomieszczenie i będą stanowiły doskonałą podstawę do dalszej aranżacji wnętrza. Jest to również często wybór osób, które cenią sobie klasyczne rozwiązania w jasnych barwach drewna.

W przestrzeniach biurowych, świetnie sprawdzą się odcienie 2503, 2507 oraz 2520 i 2521 z kolekcji Simplay.

ex_1

SIMPLAY W BUTIKU

Podłoga w butiku jest jednym z najistotniejszych elementów wystroju każdego wnętrza retail. Doskonale potrafi oddać charakter danego miejsca, podkreślić oferowane w nim produkty, budować wizerunek otoczenia przyjemnego w odbiorze. Projektowanie wnętrz sklepowych jest dużym wyzwaniem, jednak mając dobrą bazę w postacie odpowiednich paneli winylowych, jesteśmy w stanie zaaranżować przestrzeń funkcjonalną, praktyczną i przyciągającą uwagę każdego, kto w niej przebywa.

Podobnie jak w przypadku aranżacji przestrzeni biurowej, tak i w butikach sprawdzi się najnowsza kolekcja Expona Simplay. Osoby chcące skorzystać z kolekcji Simplay mają możliwość wyboru właściwie każdego wzoru – betonu, kamienia, ciemnego, szlachetnego drewna.

Wyjątkowy klimat powierzchni retail możemy osiągnąć m.in. dzięki odcieniom 2504, 2505, 2514 i 2519.

ex_2

SIMPLAY W TWOIM DOMU

Kolekcja Simplay to również doskonałe odcienie do każdego mieszkania. Jeżeli jesteś np. miłośnikiem przestrzeni skandynawskich, przyjrzyj się dostępnym wzorom kamiennym i betonowym. Z pewnością docenisz ich surowe piękno, a także niezwykłe możliwości aranżacyjne. Ponadto, wpasujesz się w obecny trend na przestrzenie klasyczne, minimalistyczne, nieco surowe, ale i bardzo modne.

W stylu skandynawskim świetnie sprawdzą się odcienie 2506, 2512, 2513 oraz 2514.

ex_3

DLACZEGO POWINIENEŚ ZDECYDOWAĆ SIĘ NA KOLEKCJĘ SIMPLAY?

 • Wykładzina winylowa w płytkach 60×60 cm, 91×91 cm odwzorowuje kamień lub wzory abstrakcyjne
 • Łatwa instalacja w systemie looselay – bez zastosowania kleju,  prosta w montażu i demontażu
 • Zastosowanie kolekcji do obiektów komercyjnych o bardzo dużym natężeniu ruchu
 • Poliuretanowa warstwa ochronna ułatwiająca czyszczenie i konserwację
 • Emisja lotnych związków organicznych – bardzo niska
 • Gwarancja producenta – 10 lat

Oferowane przez Expona panele lvt są łatwe w czyszczeniu, odporne na zarysowania, nie odpryskują po uderzeniu ciężkim przedmiotem. Mają również wysoki współczynnik antypoślizgowości i nie emitują szkodliwych związków lotnych.

SPECYFIKACJA KOLEKCJI EXPONA SIMPLAY

 • Grubość całkowita  – 5,0 mm
 • Trudnopalność – Klasa Bfl – S1
 • Średnia pozostałość wgniecenia – EN ISO 24343-1 ≤0.05mm
 • Stabilność wymiarowa – EN ISO 23999 ≤0.1%
 • Ogrzewanie podłogowe – EN 1264-2, zalecana temperatura – max 27°C.
 • Odporność na światło – EN ISO 105-B02 ≥ 6
 • Właściwości elektrostatyczne – EN 1815 < 2 kV

Szczegółową specyfikację kolekcji znajdziesz tutaj.