m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Z punktu widzenia właściciela lub menedżera wykładzina do restauracji jest ważną inwestycją. Odpowiednio wybrana potrafi zredukować późniejsze koszty dotyczące eksploatacji i konserwacji. Dobra podłoga zaoszczędzi również czas, który musimy poświęcić na utrzymanie czystości, które sprowadzi się do przetarcia mopem z wodą i detergentem. Wszystkie te zalety posiada winylowa wykładzina do restauracji marki Expona, która będzie praktycznym elementem wystroju wnętrz. Tak wygodna w użytkowaniu, że można o niej zapomnieć, będzie zarazem stanowić kluczowy punkt odniesienia podkreślający charakter wnętrza.


Panele lvt Expona to kolekcje najmodniejszych i najbardziej praktycznych rozwiązań. Najwyższej jakości imitacje naturalnych materiałów takich jak kamień czy drewno pozwolą osiągnąć ekskluzywny, a jednocześnie elegancki charakter. Każdy z nas najchętniej jada w miejscu, w którym estetyka miesza się z dobrym smakiem…nie tylko na talerzu. Wykładzina do restauracji Expona to pewność, że nowoczesny i nietuzinkowy wygląd wpłynie na wizerunek firmy i będzie przyciągał klientów.

fot. Expona

fot. Expona

ZALETY WYKŁADZINY DO RESTAURACJI

Zachęcamy do obejrzenia realizacji z udziałem winylowych wykładzin do restauracji. Osiągnięty efekt prestiżu i wyrafinowanej elegancji może posłużyć za inspirację, jednak ogromny wybór paneli zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne. Stonowana klasyka czy przyciągająca wzrok abstrakcja? Wśród kolekcji Expona każdy znajdzie coś dla siebie. Niewątpliwie jednym z najmodniejszych trendów jest w ostatnich czasach styl rustykalny pasujący do restauracji serwujących tradycyjne dania regionalne. Nic tak nie podkreśli wyjątkowości wnętrza jak podłoga, która odwzorowuje upływ czasu (zachowując przy tym wszystkie atuty nowoczesnych materiałów).

Kolekcją dedykowaną na potrzeby restauracji, a także sal imprezowych jest przede wszystkim kolekcja Expona Design Stone & Effecct. Są to wzory odzwierciedlające wygląd kamienia lub betonu. W restauracjach, gdzie natężenie ruchu jest duże to ważne, by podłoga była odporna i komfortowa. Dobra wykładzina do restauracji nie ulegnie zniszczeniu nawet na przestrzeni wielu lat. Obcasy, krzesła czy inne zagrożenia uszkodzeniami mechanicznymi nie będą stanowić problemu, ponieważ jakość podłóg winylowych przetrwa znacznie więcej.

fot. Expona

fot. Expona

WYKŁADZINA DO RESTAURACJI NADA WNĘTRZU SMAKU

Co więcej, panele lvt to najlepszy wybór nie tylko do restauracji, ale także sal imprezowych czy weselnych. Zabawa i taniec to najlepszy test dla naszych podłóg. Wykładzina do restauracji marki Expona zda nawet ekstremalne testy wytrzymałościowe, które podyktuje samo życie. Nie blaknie, jest wodoodporna i łatwa w utrzymaniu czystości. Właściwości antystatyczne pomogą zachować schludny wygląd nawet przy ciemnym kolorze płytek lvt. I – co niezwykle ważne – podłoga Expona, którą Państwu proponujemy wykazuje właściwości mocno antypoślizgowe. W przypadku sal imprezowych i weselnych jest to wszak warunek konieczny.

Nie tylko kolekcja Expona Design Stone & Effect nadaje się do restauracyjnych przestrzeni. Równie dobrze sprawdzą się produkty dostępne w pozostałych kolekcjach, które Państwu proponujemy. Wszystko zależy od potrzeb i rezultatu, który chcemy osiągnąć. Pamiętajmy, iż wykładzina do restauracji powinna korespondować z całością wnętrza. Stonowana i klasyczna nada się do bardziej śmiałego wyposażenia, zaś w przypadku dominującego motywu warto postawić na skromniejsze dodatki aranżacyjne.

ATUTY PODŁÓG WINYLOWYCH NA POTRZEBY SAL IMPREZOWYCH I WESELNYCH

Warto podkreślić, iż dokonując wyboru wykładziny do restauracji, jednym z pierwszych pytań jest sposób montażu. W przypadku płytek winylowych montaż jest niezwykle łatwy. Nie jest przy tym czasochłonny i podłogę użytkować można właściwie od razu. Najważniejszą korzyścią podłóg winylowych jest jednak fakt, iż w przypadku potrzeby można wymienić nawet mały jej fragment. Wybór wykładzin lvt to doskonała inwestycja i pożegnanie z koniecznością dużych remontów.

Wykładzina do restauracji Expona może być zastosowana wraz z ogrzewaniem podłogowym. Płytki lvt same w sobie są jednak ciepłe, skutecznie też tłumią hałas. To szczególnie ważne, gdy mamy do czynienia z krokami przy dużym natężeniu ruchu, a jeszcze ważniejsze w przypadku sal imprezowych lub bankietowych. Duży komfort z pewnością docenią nasi goście i klienci, tym bardziej, że wygląd materiału nie jest kompromisem lub zaletą. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jak również do naszych salonów – za chęcią udzielimy Państwu wszelkich możliwych informacji oraz wsparcia.

fot. Expona

fot. Expona