Panele winylowe dla wymagających osób

Jedną z najbardziej praktycznych, a zarazem pięknych podłóg są panele winylowe. Cena tego typu podłogi z pewnością nie jest wysoka biorąc pod uwagę liczne korzyści. Jeśli przekonują Państwa zalety, którymi wyróżniają się panele winylowe, cennik sprawdzą Państwo poniżej. Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy także telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy ponadto dane kontaktowe do poszczególnych salonów Expona.

Decydując się na panel winylowy, cena ma często znaczenie priorytetowe, ponieważ ten rodzaj podłogi jest znakomitą inwestycją na lata. Choć istnieją tańsze rozwiązania to właśnie płytki lvt zapewniają komfortową i niskobudżetową eksploatację na długie lata. Wybierając zatem podłogi winylowe, cena dotyczy właściwie jedynie początkowych nakładów. Zakup produktu i montaż to jedyne koszty na długi czas. Trwałość i odporność płytek lvt jest na tyle duża, iż remont nie jest zwykle potrzebny przez wiele lat.

Podłoga winylowa: cena produktów Expona

Płytki lvt to prosty sposób na uzyskanie nowoczesnego efektu. W zależności od potrzeb, możemy stworzyć wnętrze o eleganckim, ponadczasowym lub wyjątkowym charakterze. Surowy loft czy styl rustykalny? Duże możliwości aranżacyjne to atut, jakimi odznaczają się panele podłogowe winylowe. Cena jest proporcjonalna do zalet materiału i bardzo korzystna z punktu widzenia eksploatacji. Tańsze, równie efektywne i zdecydowanie bardziej komfortowe w utrzymaniu płytki winylowe to doskonała alternatywa dla kamienia czy podłóg drewnianych.

Decydując się na inwestycję w płytki winylowe, cena pozytywnie nas zaskoczy. Panele nie odbarwią się ani nie odkształcą i zapewnią maksymalny komfort chodzenia. Niska ścieralności i dobre właściwości antypoślizgowe cechują produkty Expona, które Państwu proponujemy. Podłogi skutecznie tłumią odgłosy chodzenia, a ich wygląd w prosty sposób doda pomieszczeniu prestiżu. W naszym asortymencie znaleźć można rozmaite wzory i faktury, dlatego każdy wybierze odpowiednie dla siebie panele lvt – cena i specyfikacja poszczególnych produktów zamieszczona została na stronie.

Cennik